Prague Coffee Festival 2017

14.10.2017 :: 10:00
Prague Coffee Festival 2017

Datum: 14. 10. 2017
Místo: Praha
Klub: kampus Hybernská 4, Praha 1

Cena na místě: zdarma
Začátek: 14:00

 

Přijďte si společně s námi vychutnat již šestý ročník Prague Coffee Festivalu, který se uskuteční 14.-15. 10. 2017 v nově otevřeném komunitním prostoru Kampus Hybernská.

Stejně jako v uplynulých letech se můžete těšit na bohatý festivalový program plný výborné kávy z nejrůznějších koutů světa, prezentace vybraných pražíren a kaváren, cuppingy, workshopy či zajímavé přednášky.

O zahájení prodeje vstupenek vás jako první budeme informovat zde na facebookové události, proto nás neváhejte sledovat. Další informace o festivalu naleznete na webu coffeefest.cz.

Počet vstupenek bude z kapacitních důvodů omezen.

Těšíme se na vás!

Come and enjoy the 6th Prague Coffee Festival which will be held on 14 and 15 October 2017 in ?Kampus Hybernská?, a newly opened community space.

Like in recent years, you can look forward to the festival full of excellent coffee from around the world, presentations of selected roasteries and cafés, cuppings, workshops and interesting lectures.

We will inform you about launching the ticket sale first here on Facebook event, so do not hesitate to join us and follow. For more information visit coffeefest.cz/?lang=en.

The number of tickets will be limited due to the capacity reasons.

We are looking forward to seeing you!