ETA POWER

24.2.2010 :: 21:00
INSIDE KRU DJ:
Bica
+ Goldstar
+ Banderas (CH)

DJ BANDERAS
- played as guitarist in the reggae bands Askaar System (2002 - 2004), then Johnny King & Askaar Crew (2004 - 2006).
- reggae dancehall selecta since 2006 (i guess), then member of Boom Sound (www.myspace.com/theboomsoundsystem) since 2008.
- funk soul afro-beat.... dj since 2007
- and my first productions should be release this year, hopefully, inch'allah

Datum: 24. 02. 2010
Místo: Praha
Klub: Shadow Azyl (ex Punto Azul), Kroftova 1, 150 00 Praha 5

Cena na místě: zdarma
Začátek: 20:00

 

Na středu 24.února si pro Vás ETA DJs připravili funky-soul party do smíchovského Shadow Azylu.
Hlavním hostem tohoto večera je DJ Banderas ze Švýcarska.
Cesta Banderase k funk muzice byla dlouhá a roubená reggae kultůrou, kde působil u švýcarského soundsystemu Boom Sound a dále jako kytarista v různých reggae a dancehall kapelách.
V posledních dvou letech se výhradně věnuje kořenům funk, soul a afro muziky prokládané oldskool hiphopem a funky breaky.
Dalším DJem je pražský Goldstar - pořadatel Mash up Funk večírků v doprovodu scratchů a hip-hopu DJe Bici z Inside Kru.
Začíná se ve 21h a vstup je poopitelně zadarmo.

Eta DJs představují: DJ BANDERAS(CH) MINITOUR. Ve dnech 24-27.2. zavítá do Čech vzácný host že švýcarska - DJ Banderas. Jeho cesta k funk, soul a groovy muzice byla trnitá a roubená reggae a dancehall muzikou. Banderas hrál od roku 2002 jako kytarista u Johnny King & Askaar Crew. V roce 2006 se seznamuje s gramofony a pouští své první desky v Boom Sound systemu (www.myspace.com/theboomsoundsystem). Postupem času se začal zajímat o afroaeat, funk a soul. V roce 2008 kompletně předělal svůj recordbag a věnuje se jen těmto stylům které jej okouzlili a stal se tak dalším hledačem groovu. Kromě DJingu pořádá i své vlastní akce při kterých si zahrál po boku Da Wiesela z Německa, Lack of Afra či DJe Woodoo Funk z Francie. Posledních pár měsíců našel zalíbení i v tvorbě muziky a tento rok chystá představit svůj první počin - samozřejmě v rytmech funk muziky. Banderas pro nedočkavé natočil speciální minimix který můžete v neděli 21.2. slyšet v pořadu Grundfunk na rádiu Wave. Nechme se překvapit co si pro nás přichystá a pro více informací o akcích s tímto speciálním hostem navštivte www.etadjs.estranky.cz