Next Stop London

7.4.2011 :: 20:30
NEXT STOP LONDON
with Terry from Atomic Hooligan

INSIDE KRU DJ
Bica

Datum: 07. 04. 2011
Místo: Praha
Klub: CROSS, Plynárenská 23, Praha 7

Cena na místě: 100,-
Začátek: 20:30

NEXT STOP STAGE:
21:00 - Bica
22:00 - Gataro
23:30 - Terry from Atomic Hooligan
01:00 - Mini Da Minx
02:30 - B2B

CHILLOUT STAGE:
21:00 - Ezop
22:30 - er_X & Bare
00:30 - Bica

 

NEXT STOP LONDON je druhé vydání projektu NEXT STOP Promotions.Tento projekt má za svůj cíl přenést návštěvníky akcí skrze hudbu do evropských metropolí v doprovodu zajímavého headlinera a kvalitním výběrem supportujících DJs.

Akce NEXT STOP LONDON, neboli PŘ͊TÍ STANICE LONDÝN jede letos na turné po největších městech v ČR – Praha – Brno – Ostrava, a dá vám okusit autentický zážitek právě z této hudební metropole světa.

Na turné se v dubnu vydá Terry z legendárního Atomic Hooligan, který již několikrát před tím zatřásl Českou Republikou, naposledy s živou kapelou. Ten se spolu s Mini Da Minx, češkou žijící v Londýně, DJem Bicou, který je zakladatelem Inside Kru, a DJem Gatarem, projede pomyslnou linkou metra z Londýna do Prahy, Brna a Ostravy.
Jako malý závdavek svým fandům Terry posílá nový track exklusivně pro NEXT STOP LONDON turné.

Pražskou část turné hostuje ve čtvrtek 7.4. unikátní Cross Club, kde NEXT STOP zahájil svou působnost minulý rok s Justinem ze SOUL OF MAN. V Brně je přivítá v patek 8.4. legendární VENDETA v klubu FLEDA a v Ostravě se spojili BREAKZ DVZN, ve spolupráci s KLUBEM MARLEY a COCKROACH SOUND SYSTEM, kteří přivezou turné 9.4. na akci RHYTHM FACTORY.

Party v Cross Clubu odstartuje Bica - nedílná součást klubu Wakata - výběrem desek, kde se ve fůzích potkává hip-hop s ostatními styly. Pokračovat bude DJ Gataro . Kolem půl druhé začne svůj dvouhodinový set Terry Holligan a od něho se dá očekávat že odstřelí střechu svými neuvěřitelnými mixy, scratchy a opravdovým showmanstvím. Jako třešnička na dortu bude Mini Da Minx, která je hlavní Djkou pole Trash City na největším Anglickém festivalu Glastonbury a u nás ji již pravidelně můžete vidět každý rok třeba na Wakata stagy na Let It Roll.

Od devíti hodin začne hrát v Crossu souběžně i spodní Chillout stage.

NEXT STOP LONDON is the second edition of a new project NEXT STOP Promotions. The project is aiming to take its crowd through music to European capitals by a choice of an exceptional headliner and a quality mix of supporting DJs.

NEXT STOP LONDON will tour this April the 3 largest Czech cities – Prague – Brno – Ostrava and will give you a taste of authentic experience of music world of the capital, which is the epicenter of the underground music worldwide.

NEXT STOP LONDON tour this April will be graced by Terry Hooligan from legendary Atomic Hooligan, who rocked Czech many times before, last time with a live band. Together with Mini Da Minx, DJette living in London, who regularly plays at festivals as GlastonburyCzech, DJ Bica - the founder of the Inside Kru, and DJ Gataro, they will travel on this imaginary tube line from London to Prague, Brno and Ostrava.
As a token for his fans, Terry send an exclusive track for NEXT STOP LONDON tour.

The Prague leg of tour will be hosted by unique Cross Club on Thursday the 7th April, where NEXT STOP LONDON held it’s first edition last year with Justin Soul Of Man. On Friday the 8th April, the tour will be welcomed by legendary night VENDETA in club FLEDA in Brno. In Ostrava, BREAKZ DVZN in cooperation with Club Marley, joined their powers with COCKROACH SOUNDSYSTEM to host the tour on Saturday the 9th April – fourth edition of the RHYTHM FACTORY.

In Prague’s Cross Club, Bica – fundamental part of Wakate Club - will start the party. His pick of records will see fusion of hip-hop with other styles, followed by DJ Gataro. Around half past one, Terry Hooligan will raise the roof with his incredible mixing of all the styles, scratching and legendary showman ship. As a cherry on a cake, Mini Da Minx will close up. She is the main DJ of Trash City field of the biggest UK festival Glastonbury and you could see her playing every year for example at the Wakata stage on Let It Roll festival.

From 9 o’clock there will be open the lower Chillout stage at Cross Club too.